Организациони одбор

Организациони одбор 50. Кочићевог збора сачињавају:

1. Недељко Чубриловић, предсједник Народне скупштине Републике Српске, предсједник Организационог одбора,
2. Витомир Поповић, предсједник ЗД „Змијање“, први потпредсједник,
3. Слободан Гаврановић, градоначелник Бање Луке, други потпредсједник и
4. Антон Касиповић, потпредсједник Владе РС, трећи потпредсједник.

Чланови:
5. Дане Малешевић, министар просвјете и културе,
6. Раденко Ђурица, начелник Одјељења за друштвене дјелатности ГУ, Града Бања Лука,
7. Славиша Сандић, начелник Одјељења за инспекцијске послове, ГУ, Града Бања Лука,
8. Милорад Петрић, директор ЈУ „Бански двор – Културни центар“,
9. Жељко Стјепановић, Народно позориште Републике Српске,
10. Јованка Стојчиновић-Николић, предсједница Удружења књижевника Републике Српске,
11. Драшко Милиновић, директор Радио-телевизије Републике Српске,
12. Далибор Томаш, Министарство финансија,
13. , директор ОШ „Петар Кочић“ Кола, Дубравка Босанчић,
14. Миленко Шарић, замјеник предсједника ЗД „Змијање“,
15. Драгутин Илић, Извршни одбор ЗД „Змијање“,
16. Винко Лолић, Извршни одбор ЗД „Змијање“,
17. Предраг Благојевић, Извршни одбор ЗД „Змијање“, и
18. Златко Јурић, Народна скупштина Републике Српске.

Комисије и њихови предсједници:

1. Комисија за израду Програма Кочићевог збора: Жељко Стјепановић, Народно позориште Републике Српске
2. Комисија за протокол: Александар Латиновић, Народна скупштина Републике Српске,
3. Комисија за финасије: Далибор Томаш, Влада Републике Српске
4. Комисија за односе са јавношћу: Драган Рисојевић, Народна скупштина Републике Српске
5. Комисија за организацију и уређење зборишта: Зоран Новаковић, ГУ, Бања Лука, замјеник Миленко Шарић, ЗД „Змијање“,,
6. Комисија за лицитацију и изузимање земљишта за збориште: Жарко Малић, ЗД „Змијање“,
7. Комисија за санитетско-санитарни и ветеринарски ред на зборишту: Славиша Сандић, ГУ, града Бања Лука,
8. Комисија за комунални ред на зборишту: начелник Комуналне полиције, ГУ, Бања Лука, Миленко Летић,
9. Комисија за надметање у народним спортовима и бодење бакова: Душко Савановић, ЗД „Змијање“ и
10. Комисија за безбједност: ЦЈБ Бања Лука, Момчило Марић.



Нема коментара